Wpisy użytkownika To jest właśnie Natalia z dnia 22 lutego 2013

Liczba wpisów: 8

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Ciekawe, czy kiedykolwiek na moje "kocham Cię" zaczęło mu szybciej bić serce.
  • awatar Anonimowezycie: Zajebisty opis, daje lajka ;D wbijaj i skomentuj nowy wpis ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Ty beze mnie marzniesz, ja bez Ciebie nie istnieję.
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać. Cały mój świat w Twojej osobie się streszczał
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Szkoda że jakoś wcześniej nie powiedziałeś , że to dla zabawy. Może bawiłabym się równie dobrze jak ty.
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Był piątek..Siedziała w parku, paliła papierosa i myślała o Nim. Zastanawiała się czy on dalej o niej pamięta , czy myśli tak jak ona… Minęło sporo czasu od kiedy się rozstali, ale ona nie mogła o nim zapomnieć , z dnia na dzień coraz trudniej jej o nim nie myśleć. Gdy skończyła palić wstała i chciała gdzieś pójść .. Nałożyła słuchawki , włączyła Bonson / matek – ich już nie ma, dała na full i poszła..
Tak słuchając tej piosenki , przypominały się jej wszystkie chwile spędzone z nim . Nagle po jej bladych policzkach zaczęły kapać łzy .. Poczuła , że jego brak doskwiera jej coraz bardziej .. Jeszcze przypomniała sobie , że jest piątek , więc on przyjeżdża ze szkoły … Nie chciała go widzieć tamtego dnia , bo wiedziała , że jeśli Go zobaczy nie powstrzyma uczuć i zacznie płakać . Tak bardzo nie chciała pokazywać mu , że ich rozstanie ją dalej boli … Nagle coś przerwało jej na chwile muzykę.. Był to sms od koleżanki „ej słońce gdzie jesteś jest 14 miałaś być w parku , dawaj bo na Ciebie czekamy „ odpisałam tylko „ sorry , dzisiaj nie mogę przyjść idźcie beze mnie”..Wyjęła piwo z torby , usiadła na jakimś polu i zaczęła pić … Do piwa kapały słone łzy… znowu dostała sms od przyjaciółki „cześć kocie jak mi nie powiesz gdzie jesteś to Ci do dupy nakopie zobaczysz i tak Cie znajdę” nigdy nie umiała jej okłamać , bo ona zawsze wiedziała , kiedy jest coś nie tak dlatego napisała „ pole to gdzie zawsze pijemy „ .. A ona dalej siedziała i sączyła piwo , odpaliła kolejnego papierosa chociaż nie pali … Ten dzień był dla niej jednym z najgorszych … spojrzała w telefon , otworzyła wiadomości i zaczęła czytać stare konwersacje z NIM… Czytała i płakała , bo nie mogła uwierzyć , że mogła być tak szczęśliwa…
Był on wszystkim czego potrzebowała , on zawsze był przy niej . Obiecali sobie wieczność, ale coś pękło kiedy przyszła codzienność… Kończąc jedno piwo otwierała drugie, mogła się najebać , bo jej szczęśliwa rodzinka wracała dopiero ok. 1 w nocy ..Myślała , płakała , modliła się , prosiła … o zapomnienie … Nie chciała żyć miała dosyć ..Chciała zabić te wszystkie uczucia tylko nie wiedziała jak .! Ręce trzęsły jej się coraz bardziej .! Po raz kolejny zwątpiła boga , krzyczała by jej pomógł .!! Piła coraz szybciej i coraz więcej , chciała utopić swoje smutki w alkoholu. Wzięła telefon do ręki i zaczęła pisać , bardzo długą i wyczerpującą wiadomość do swojej przyjaciółki , jeszcze tylko szybko odpaliła fajkę, i zajęła się pisaniem …! Nagle ktoś wytrącił jej papierosa z ręki , podniosła głowę do góry spojrzała i nie mogła uwierzyć , kogo jej oczy ujrzały .! Tak właśnie jego , zaczęła się śmiać . Była tylko lekko podpita po 2 i pół piwa .. !
- On- i z czego ty się tak śmiejesz.?
-ona- z ciebie , bawi mnie twoja obecność! Czego ty chcesz ode mnie ?
-On- Nic , chcę byś po prostu była znów obok mnie , bym znów mógł z Tobą dzielić swój świat .
-Ona- a pamiętasz co mi obiecywałeś.?
-On- niee.?!
-Ona- widzisz a ja pamiętam! Obiecywałeś mi wieczność. ! I co Kurwa co .? rozeszliśmy się w swoje strony .! Zrozum nie ma już nas .! jestem ja i jesteś ty , nie razem a osobno.!!
-On- Zrozum , że Cie kocham .!
-Ona- A gdzie byłeś kiedy ja Ci to mówiłam , a ty w tedy powiedziałeś , że do siebie nie pasujemy .!Gdzie byłeś gdy wylewałam morze łez przez Ciebie .! co kurwa gdzie w tedy byłeś.? Teraz co .? Przyszedłeś powiedziałeś , że mnie kochasz i rzucę Ci się w ramiona .?
-On- ale..
-Ona- Właśnie zawsze masz jakieś „ale” .! Daj spokój .! Fakt kocham Ciebie dalej i to bardzo mocno , i nigdy nie zapomnę jak się przy Tobie czułam .! Ale to wszystko się skończyło … Coś się zaczyna gdy coś się kończy..! chciałam znaleźć sobie chłopaka ,ale w każdym z nich widziałam Ciebie .! Zrozum za bardzo mnie zraniłeś w tamtym momencie , żebym mogła znów z Tobą być wiesz .?!
-On- Wiem , że Cie zraniłem .. Nie wiem co mi w tedy strzeliło do głowy … Wiesz jak trudno łapać mi oddech kiedy mijam Cię obok , a duszę się gdy Cię nie mogę zobaczyć .. Chcę znów dzielić mój świat na nas dwoje …. Nie umiem być z nikim innym .?! Boisz się tego , że znów Cię zranie.! Rozumiem twoje obawy …! Jestem zwykłym chujem wiem i nie wiem jak mogłem Ci to zrobić w tedy gdy upadałaś ja Cie jeszcze dobiłem naszym rozstaniem… Tak bardzo żałuje tego co się tam stało , chciał bym móc to wszystko cofnąć i w tedy gdy wysłałaś mi tego sms wrócić się do Ciebie i cie przytulić ,a nie odejść bez słowa… Przepraszam
Po policzkach chłopaka zaczęły płynąć łzy , upadł na kolana …
Dziewczyna położyła rękę na jego policzku ocierając łzy i mówiąc;
-Ona- Boje się to prawda . Ale nie umiem już Ci zaufać , nie umiem Cie już kochać tak mocno jak w tedy .. Nie mogę za bardzo mnie zraniłeś bym mogła Cie przyjąć na nowo do swojego serca .;c Nie potrafię , a może po prostu nie chcę! Nie wiem , nie umiem Ci tego powiedzieć ..! Mogę powiedzieć Ci jedynie , że nigdy już nie będzie NAS , będę ja , będziesz ty, ale nie będzie NAS. Nie chcę już słuchać twoich słów.. ! Pewnie jeszcze przez długi czas nie będę mogła sobie poradzić ! Na pewno jeszcze przede mną sporo , długich i bezsennych nocy .! Noc ukryje mój smutek !Coś pękło między nami , coś jakby mięsni zanik.!
Dziewczyna zbliżyła się do chłopaka …spojrzała mu głęboko w oczy …położyła ręce na jego policzkach pocałowała go w usta …. Spojrzała się w dół i łzy znowu pociekły .. chłopak podniósł reką jej pod brudek . Zaczął ją całować .. Ona nagle się od niego odsunęła ..i wyszeptała mu do ucha tylko;
- Od dziś już się nie znamy , puść mnie jeśli kochasz, zostaw , odejdź , pożuć. Będzie lepiej ..
Uroniła łze , która była jej ostatnią …ostatnią uronioną przez niego ..
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: To takie dziwne widzieć cie z inna.Kochałam cie. Kochałam bardzo mocno.Ale ty mnie nie.Nie czułeś tego co ja. Byłeś zwykłym sukinsynem,któremu ja wybaczałam wszystko. I robię to nadal.I wiem, ze mnie wykorzystujesz, jak ci lepiej pasuje.
Ale robię to wszystko, bo gdzieś tam w środku mam jeszcze zludną nadzieje,że robisz to dla mnie. Ze rozmawiasz,nie po to,by się czegoś dowiedzieć czy pośmiać,lecz dlatego,że interesuje cie jeszcze moje życie,przez wzgląd na to, co przeżyliśmy. I widzę ze masz wyjebane. Ale łudze się,że gdzieś głęboko wciąż jesteś tym kochającym,pragnącym się mną opiekować kolesiem,o zielonych oczach, w których zawsze tonęłam bez kresu i na którym zawsze mogłam polegać...
  • awatar Francesca!: Usuń Violetta. ♥ Świetne! ; D -Zapraszam do komęntowania moich wpisów. -Obserwujemy? Hm.? minutę temu (22 lutego) Odpowiedz
  • awatar Inspiracje. *.*: Mega blog prowadzisz *>* mam nadzieję, że wpadniesz na mój. ♥
Pokaż wszystkie (2) ›
 

zaczarowana.pl
 
To jest właśnie Natalia: Mam płakać i błagać, żebyś mnie kochał? No śmieszne, spierdalaj.